Fleksografik Baskı

Fleksografik Baskı
Achitex Minerva, Achiflex ürün grubuyla esnek ambalaj, endüstriyel torba, alışveriş çantası, duvar kağıdı, kağıt peçeteler, şeker paketi, oluklu mukavva, etiket, vb. gibi farklı malzeme ve uygulamalara uyarlanabilen “Su Bazlı Fleksografik Baskı Mürekkepleri” sunar. En son teknolojik karıştırma sistemleri sayesinde, örnek ve Pantone renk çalışmalarıyla müşterilerin en zorlu talepleri bile karşılanır, kalite ve yeniden-üretilebilirlik sağlanır. Bunların yanında fleksografik baskı endüstrisi için, metal efekt ürünleri (altın, gümüş ve çeşitli metalik renkler), üst baskı vernikler, laklar, farklı uygulamalar için astarlar, verimliliği artırmak için tasarlanmış katkı maddeleri ve köpük gidericiler vardır.

ACHIFLEX CO

Dolgu maddesi içeren ürün, yüksek kalitede olmayan kâğıtlar için yüksek örtücülük gücüne sahiptir. Mat efekt verir. Düşük hızlarda kahverengi ve beyaz kraft, test-liner, vb. üzerine basılır. Doktor bıçağı sistemi için uygun değildir. Ürünlerin sürtünme haslığı yüksektir ancak su haslığı düşüktür. Oluklu mukavvayı ve endüstriyel çantaları yazdırmak için mükemmeldir.

ACHIFLEX L

Dolgu maddesi içermeyen ürün, yüksek kalitede olmayan kâğıtlar için iyi parlak efekt verir. Kahverengi ve beyaz kraft, test-liner, kuşe kâğıtlar vb. üzerine basılır. Ürünlerin sürtünme haslığı yüksektir ancak su haslığı düşüktür. Çabuk kuruma özelliği ile geleneksel bıçak ve doktor bıçağı sistemi için uygundur.

ACHIFLEX CS

Az miktarda dolgu maddesi içeren ürün, yüksek kalitede olmayan kâğıtlar için yarı-parlak efekt verir. Kahverengi ve beyaz kraft, test-liner, vb. üzerine basılır. Ürünlerin sürtünme haslığı yüksektir ancak su haslığı düşüktür. Çabuk kuruma özelliği ile geleneksel bıçak ve doktor bıçağı sistemi için uygundur.

ACHIFLEX NT

Dolgu maddesi içermeyen ürün, iyi parlak efekt verir. Ürünler yüksek su haslığına ve iyi sıcaklık dayanımına sahiptir. Kâğıt havlular, peçeteler, kâğıt mendiller ve non-woven üzerine basmak için idealdir. Belirli pigment seçimleriyle EN 646 yönetmeliğine uygundur.

ACHIFLEX PP

Dolgu maddesi içermeyen ürün, iyi parlak efekt verir. Ürünler yüksek su haslığına ve iyi sıcaklık dayanımına sahiptir. HDPE/LDPE, metalize PP, tavlanmış alüminyum, alışveriş çantalarını basmak için uygundur.

ACHIFLEX XL

Dolgu maddesi içermeyen ürün, çok iyi parlak efekt verir. Ürünler mükemmel su haslığına ve iyi sıcaklık dayanımına sahiptir. Her türlü kâğıdı, özellikle kuşe kâğıdı basmak için idealdir. Kauçuk merdane, aniloks ve doktor bıçak sitemi için uygundur.

ACHIFLEX BZ

Dolgu maddesi içermeyen ürün, çok iyi parlak efekt verir. Ürünler mükemmel su haslığına ve yüksek sıcaklık dayanımına sahiptir. Her türlü kâğıdı, özellikle şeker paketlerini ve etiketleri basmak için idealdir. Kauçuk merdane, aniloks ve doktor bıçak sitemi için uygundur.

ACHIFLEX AC

Dolgu maddesi içermeyen ürün, çok iyi parlak efekt verir. Ürünler mükemmel su haslığına ve iyi sıcaklık dayanımına sahiptir. Laminasyonlu film basmak için uygundur. (korona yapılmış PP ve naylon, PET kimyasal vb.)

ACHIFLEX WP

Duvar kâğıtlarının rotogravür baskısı için su bazlı mürekkep serisidir. PVC üzerine mükemmel yapışma sağlar. Baskı ve emboss malzeme üzerinde mükemmel baskıda kararlılık ve su haslığı sağlar.

Pantone referansları veya müşteri numuneleri baz alınarak hazırlanan pigment pastalar, dispensing sistemi kullanıcıları için uygundur.

Achiflex serisi, flekso baskı uygulamalarında parlaklık, matlık, kaymazlık, kayganlık vb. talepleri karşılayan özel vernik ve lak ürünleri ile UV Dijital Baskı, Alüminyum, vb. uygulamalar için astar ürünleri sunar.

Achiflex serisi, flekso baskı uygulamalarında tüm ihtiyaçları karşılamak adına, adezyon arttırıcı, kaydırıcı, köpük kesici, esneklik arttırıcı, vb. katkı maddeleri sunar.